Mobilné aplikácie

Tvorba aplikácií pre mobilné OS

Tvorba našich aplikácií pre mobilné zariadenia zahŕňa vývoj aplikácií pre operačné systémy iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) a Android OS. Pre našich klientov vytvárame aplikácie šité na mieru ich požiadavkám. Naše aplikácie boli medzi prvými aplikáciami úspešne ponúkanými na slovenskom trhu.

  • Business aplikácie - Zákazková tvorba mobilných aplikácií pre konkrétne IS. Naša aplikácia pre zákazníka dokáže využiť všetky možnosti, ktoré prinášajú moderné mobilné IS: veľkú obrazovku v iPade, vlastnú databázu v OS umožňujúcu prácu v offline režime a následnú synchronizáciu s podnikovým IS, kryptovacie mechanizmy v OS, možnosť využitia GPS pri práci s IS.

Naše služby pokrývajú celý cyklus tvorby mobilnej aplikácie

  • Konzultácia - Tvroba návrhov, voľba platformy, voľba architektúry, výber mobilných OS.
  • Analýza - Analýza aplikácie, detailná analýza, vytvorenie grafického návrhu, databázová analýza, UML diagramy.
  • Vývoj mobilnej aplikácie - Vývoj aplikácie pre platformy iOS (včítane aplikácie pre iPad alebo univerzálnej aplikácie), Android (univerzálna aplikácia alebo aplikácie pre konkrétne zariadenie).
  • Vývoj serverových komponentov - Firma AXON PRO vytvára serverové aplikácie už viac ako 10 rokov na platforme Java, Oracle, MySQL, Apache. Tieto skúsenosti nám umožňujú vytvárať mobilné aplikácie pre business klientov, ktoré komunikujú so serverovými IS.
  • Inštalácia a distribúcia - Inštalovanie do prostredia firemného IS, publikovanie na internete alebo distribúcia cez App Store - podľa požiadaviek zákazníka.
  • Servis a údržba - Štandardná zákaznícka podpora podľa nášho certifikátu ISO 20000.
  • Marketing - Ponúkame následné služby pri šírení aplikácie podľa našich skúseností v oblasti predaja mobilných aplikácií.

Naša firma je hlavným sponzorom blogu ipadblog.sk - najpopulárnejšieho blogu na Slovensku a v Čechách týkajúceho sa iPadu.

remote serviceVZDIALENÁ SPRÁVA                                     O spoločnosti                                     Kontakt